ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE: Praktyczne szkolenie z obszaru gospodarki nieruchomościami.

TYTUŁ: „Aktualne zagadnienia i problemy związane z praktycznym zastosowaniem przepisów o gospodarce nieruchomościami ze szczególnym uwzględnieniem art. 124, 124a, 124b oraz 124c ww. ustawy.” - 5.12.2016 - RZESZÓW


Zapraszamy na praktyczne szkolenie z obszaru gospodarki nieruchomościami pt.: „Aktualne zagadnienia i problemy związane z praktycznym zastosowaniem przepisów o gospodarce nieruchomościami ze szczególnym uwzględnieniem art. 124, 124a, 124b oraz 124c ww. ustawy.”, które odbędzie się 5 grudnia 2016 roku (poniedziałek) w Rzeszowie.

Szkolenie poprowadzi praktyk, ekspert w dziedzinie gospodarki nieruchomościami Pan Jacek Chruślicki.

Jacek Chruślicki – rzeczoznawca majątkowy. Główny specjalista w Wydziale Gospodarki Mieniem Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Od kilkunastu lat zajmuje się kwestiami związanymi z wywłaszczaniem nieruchomości, zwrotami wywłaszczonych nieruchomości, ograniczaniem praw do nieruchomości oraz ustalaniem odszkodowania a pozbawienie bądź ograniczenie praw do nieruchomości. Od 2005 roku prowadzi szkolenia, skierowane m.in. do pracowników administracji publicznej różnych szczebli oraz przedsiębiorstw przesyłowych, dotyczące spraw związanych z nieruchomościami, a zwłaszcza w zakresie pozbawiania i ograniczania praw do nieruchomości oraz ich odzyskiwania, a także odszkodowań za przejęte nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym programem zawartym w załączonej informacji.

Termin szkolenia: 5.12.2016 (poniedziałek) – szkolenie jednodniowe.

Miejsce szkolenia: Hotel „ALABASTER”, ul. Ks. Stafieja 8 (boczna ul. Trembeckiego), 35-234 Rzeszów, www.alabaster.rzeszow.pl

Czas trwania: 8 godzin dydaktycznych, rozpoczęcie o godz. 9:00, zakończenie o godz. 15:00.

Cena szkolenia: 260,00 zł (netto + 23% VAT) od osoby *

Cena zawiera: uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe wraz z zaświadczeniem potwierdzającym udział w szkoleniu, poświadczone podpisem wykładowcy i organizatora, poszkoleniowe konsultacje z prowadzącym, serwis kawowy oraz lunch.

* Jednostki upoważnione do skorzystania z zwolnienia z podatku VAT, będą proszone o wystawienie oświadczenia, na podstawie, którego będzie dokonywane fakturowanie usługi szkoleniowej. Brak oświadczenia będzie skutkował naliczeniem podatku w stawce obowiązującej tj. 23%. Wzór oświadczenia stanowi załącznik 2 do załączonej informacji o szkoleniu. 

Link do pliku .pdf - pobierz.

KONTAKT Z ORGANIZATOREM SZKOLENIA:
Aneta Myrda
mobile: +48 536-575-892
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.