I Forum Audytu w zakresie bezpieczeństwa informacji i zarządzania ryzykiem

Szanowni Państwo,

W imieniu firmy VERUM, Współorganizatora oraz Partnera wydarzenia, serdecznie zapraszamy na „I Forum Audytu w zakresie bezpieczeństwa informacji i zarządzania ryzykiem”, które odbędzie się  7 października 2016 roku na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H. Chodkowskiej w Auli im. Prof. Józefa Jury, ul. Jagiellońska 82D, 03-301 Warszawa.

Tematem przewodnim Forum jest omówienie zawodu Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jako wyspecjalizowanego audytora ds. bezpieczeństwa informacji w jednostce. Uczestnicy Forum nabędą również niezbędną wiedzę w zakresie audytu bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem, jak również w zakresie kontroli biznesowej, jako narzędzia do kontroli dostawców i ich kontrahentów dla potrzeb rozliczeń VAT, w tym monitoring przetargów pod kątem eliminacji nieuczciwej konkurencji.

Bloki tematyczne:
I. Administrator Bezpieczeństwa Informacji, jako wyspecjalizowany audytor ds. bezpieczeństwa informacji w   
jednostce.
II. Audyt bezpieczeństwa w jednostce.
III. Kontrola biznesowa w administracji publicznej, jako narzędzie do kontroli dostawców i ich kontrahentów dla potrzeb rozliczeń VAT, w tym monitoring przetargów pod kątem eliminacji nieuczciwej konkurencji.
IV. Standardy kontroli zarządczej w zakresie zarządzania ryzykiem w jednostce.

Udział w I Forum Audytu w zakresie bezpieczeństwa informacji i zarządzania ryzykiem przyznaje 6 punktów CPE.

Koszty udziału w Forum:
•  zgłoszenia do 15 września 2016 roku – 60 zł (netto + 23% VAT) od osoby*
•  zgłoszenia po 15 września 2016 roku - 100 zł (netto + 23% VAT) od osoby*

*Jednostki upoważnione do skorzystania z zwolnienia z podatku VAT, będą proszone o wystawienie oświadczenia, na podstawie którego będzie dokonywane fakturowanie usługi. Brak oświadczenia będzie skutkował naliczeniem podatku w stawce obowiązującej tj. 23%. Karta zgłoszeniowa i wzór oświadczenia stanowią załączniki do niniejszej informacji o konferencji.

UWAGA!!! Dla uczestników przewidzieliśmy atrakcyjne zniżki na szkolenia, kursy i studia podyplomowe (zwolnienie z opłaty wpisowej na studia podyplomowe) oraz usługi w zakresie audytu i bezpieczeństwa informacji.

Dla osób, które prześlą potwierdzenie zapisu na poniższe kierunki studiów podyplomowych udział w forum jest całkowicie bezpłatny.

•  http://www.ur.edu.pl/wydzialy/ekonomii/studia-podyplomowe/audyt-wewnetrzny
•  http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/podyplomowe/ochrona-danych-osobowych-informacji-niejawnych-i-systemow-teleinformatycznych

Informacje o Forum dostępne są także pod poniższymi linkami:

•  http://www.pikw.pl/i-forum-audytu-w-zakresie-bezpieczenstwa-informacji-i-zarzadzania-ryzykiem,art_31_528.html
•  http://www.uth.edu.pl/wydarzenia/i-forum-audytu-w-zakresie-bezpieczenstwa-informacji-i-zarzadzania-ryzykiem
•  http://www.ur.edu.pl/wydzialy/ekonomii/22563,i-forum-audytu-w-zakresie-bezpieczenstwa-informacji-i-zarzadzania-ryzykiem.html

Formularz zgłoszenia, oświadczenie oraz informacje - kliknij tutaj.

OSOBA DO KONTAKTU:

Aneta Myrda
mobile: +48 536-575-892
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
VERUM Dominik Rybka
Lubenia 254, 36-042 Lubenia
NIP: 813-316-27-28
www.verum.net.pl