II Podkarpackie Forum Audytu - zaproszenie!

Serdecznie zapraszamy na II Podkarpackie Forum Audytu, które odbędzie się 17 marca 2017 roku (rozpoczęcie o godz. 9:00), na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Ćwiklińskiej 2, 35- 601 Rzeszów.

Jest to już II przedsięwzięcie tego typu w Rzeszowie zrzeszające fachowców i certyfikowanych profesjonalistów w zawodzie audytora i kontrolera wewnętrznego.

Tematem przewodnim Forum jest konsolidacja i promocja środowiska zawodowo zajmującego się kontrolą i audytem wewnętrznym. Uczestnicy Forum nabędą również niezbędną wiedzę w zakresie audytu bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem, identyfikacji i zapobiegania nadużyć gospodarczych i korupcji, w tym w szczególności w branży ubezpieczeniowej, jak również w zakresie kontroli biznesowej, jako narzędzia do kontroli dostawców i ich kontrahentów dla potrzeb rozliczeń VAT, w tym monitoring przetargów pod kątem eliminacji nieuczciwej konkurencji.

Bloki tematyczne:
I. Audyt bezpieczeństwa w jednostce.
II.  Administrator Bezpieczeństwa Informacji, jako wyspecjalizowany audytor w świetle nowych regulacji prawnych.
III. Identyfikacja i zapobieganie nadużyciom gospodarczym i korupcji, w tym w szczególności w branży ubezpieczeniowej.
IV. Kontrola biznesowa w administracji publicznej, jako narzędzie do kontroli dostawców i ich kontrahentów dla potrzeb rozliczeń VAT, w tym monitoring przetargów pod kątem eliminacji nieuczciwej konkurencji.
V. Standardy kontroli zarządczej w zakresie zarządzania ryzykiem w jednostce.

Udział w II Podkarpackim Forum Audytu przyznaje 6 punktów CPE.

KOSZT UCZESTNICTWA W II PODKARPACKIM FORUM AUDYTU:
Zgłoszenie przesłane do 3 marca 2017 r.: 130,00 zł (netto + 23% VAT) od osoby* - 159,90 zł (brutto)
Zgłoszenie przesłane po 3 marca 2017 r.: 160,00 zł (netto + 23% VAT) od osoby* - 196,80 zł (brutto)

* Jednostki upoważnione do skorzystania z zwolnienia z podatku VAT, prosimy o wystawienie oświadczenia, na podstawie, którego będzie dokonywane fakturowanie usługi szkoleniowej. Brak oświadczenia będzie skutkował naliczeniem podatku w stawce obowiązującej tj. 23%.

Warunkiem udziału w Forum jest przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszeniowej, Oświadczenia o zwolnieniu z VAT oraz Dowodu wpłaty mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszenia, oświadczenie oraz informacje - kliknij tutaj: 1. Informacja oraz 2. Karta zgłoszeniowa i Oświadczenie VAT
 
OSOBA DO KONTAKTU:

Aneta Myrda
mobile: +48 536-575-892
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
VERUM Dominik Rybka
Lubenia 254, 36-042 Lubenia
NIP: 813-316-27-28
www.verum.net.pl